آشنایی با برند سنسی

Senci Electric Machinery Co., Ltd (کارخانه سنسی )که در سال 1990 تأسیس شد، از اواخر سال 2019 در بورس اوراق بهادار شانگهای با کد بورسی 603109 پذیرفته شد. آلترناتورهای تولید برق اولین محصولاتی بودند که توسط Senci طراحی و تجاری شدند. از آن زمان، ما سبد محصولات خود را گسترش داده‌ تا مجموعه‌ای از محصولات موتور محور را شامل شود و بارها عنوان "محصولات با فناوری پیشرفته در چونگ کینگ" را دریافت کرد.
Senci (سنسی) بر اساس قدرت ما در توسعه و تولید اجزای اصلی مانند موتورهای کوچک و دینام‌های الکتریکی، به گسترش دسته‌های محصولات خود در بازار ماشین‌آلات عمومی ادامه می‌دهد که برای آن یک محصول صنعتی کامل از قطعات تا محصولات نهایی را تشکیل داده‌ایم.
ظرفیت تولید سالانه سنسی بیش از 3 میلیون دستگاه دینام و موتور کوچک مختلف و 2.2 میلیون واحد از محصولات نهایی کامل مختلف است. مقیاس تولید و بازاریابی Senci (سنسی) سالهاست که در رتبه اول قرار دارد.
تمامی شرکت های تابعه Senci (سنسی) دارای حقوق مالکیت معنوی و پتنت هستند و دارای گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت ISO9001:2008 و همچنین چندین استاندارد کیفیت بین المللی دیگر هستند. Senci (سنسی) در زمینه خود شهرت برتری به دست آورده است و محصولات عالی را برای مشتریان در بیش از 100 کشور ارائه می دهد.

شرکت نخست صنعت ماندگار، "نماینده انحصاری" برند سنسی در ایران

شرکت نخست صنعت ماندگار (NSM) تنها نماینده رسمی Senci (سنسی) در ایران است و برای چندین سال روابط همکاری پایدار و نزدیک برقرار کرده است.
موتور برق (موتور ژنراتور ) سنسی – موتور برق دیزل(دیزل ژنراتور) و موتور پمپ های سنسی هم اکنون جزو محصولات وارداتی این شرکت هستند که با کیفیت بالا و گارانتی شرکتی ارائه می گردد.

 
 


ارتباط از طریق واتساپ
ارسال