درباره ما بیشتر بدانید


همراه با کشاورز، همگام با تکنولوژی

شرکت نخست صنعت ماندگار

فعالیت خود را در زمینه تامین و توزیع ادوات کشاورزی با برندهای مطرح دنیا از جمله روبین سوبارو ژاپن (ROBIN)، ماک (MAAK) ، رینهو پاور (RINHO POWER)، لیفان (LIFAN) و سیلور (SILVER) از سال 1389 آغاز کرده و با هدفمندی جهت بهره وری بالاتر و ارائه برترین تکنولوژی ها برای کشاورزان در جهت بهبود مراحل کشاورزی است .

این شرکت با برخورداری از بهترین برندهای موجود توانسته‌است کالای ساخت چین را نیز با بهترین کیفیت عرضه نماید و اصولاً در فضای بازار موجود، رقابت در ارائه کالای ارزان را فراموش نموده و فقط به کیفیت بالاتر و خدمات و محصولات ارائه شده، می‌اندیشد. از ویژگی های خاص شرکت نخست صنعت ماندگار توجه به کیفیت و پرهیز از رقابت در حوزه تجارت با شرط کاهش کیفیت است و همواره تلاش دارد تا سطح کیفی را بالا و قابل قبول نگه دارد.

اصالت کالا
در شرکت نخست صنعت ماندگار هر محصول با بهترین شکل عرضه می گردد و در فضای کنونی که تقلب در بازار قبح خود را از دست داده در شرکت نخست صنعت ماندگار با اطمینان مشتری می تواند با اطمینان کالای مورد نیاز خود را انتخاب کند این موضوع از ارزش های ثابت و تغییر ناپذیر در این شرکت بوده و می باشد.

خط مشی
با توجه به تغییرات تکنولوژی ،شرکت برای تامین و مایحتاج بخش بزرگ و پایدار کشاورزی موظف می داند جهت بهبود صنعت کشاورزی به کمک این بخش شتافته و برای بهبود اجناس و دستگاها با بهترین و جدیدترین تکنولوژی اقدام کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

about Usabout Us 2
ارتباط از طریق واتساپ
ارسال